181219 koszykowka

181219 koszykowka

Na przełomie listopada i grudnia 2018 r. nasi uczniowie brali udział w pierwszym etapie rozgrywek w Koszykówce Chłopców w grupie Młodzieży Starszej – Klas VII/VIII i Gimnazjalnej. Faza eliminacji wypadła bardzo dobrze. Pokonaliśmy wysoko szkolne drużyny z SP 34, SP 31 i SP 52, dzięki czemu udało nam się  awansować  do grupy finałowej rozgrywek z pierwszego miejsca. Wyniki mówią same za siebie – rozwijamy się i gramy coraz lepiej, ale to trening czyni mistrza. Przed nami jeszcze ciężka praca i doskonalenie wielu elementów gry, by powalczyć o jak najwyższe miejsce w tegorocznych zawodach! Życzymy sportowcom powodzenia w finałach wiosennych!

Szkołę SP nr 29 reprezentowali : 1. Iwo Rokicki 2. Aleksander Całus 3. Stanisław Całus 4. Miłosz Banaś 5. Jakub Podlejski vel Bielski 6. Marcel Polanowski-Pacak 7. Jakub Kulawiak 8. Rafał Różycki 9. Nikodem Stelmaszczyk 10. Kacper Tomasik 11. Dawid Ułamek  12. Maksymilian Wojnowski  13. Bartłomiej Wróż.