Dzięki programowi Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń”, zbiory biblioteki szkolnej powiększyły się o 106 książek dla najmłodszych czytelników. Zakup, o wartości ponad 2700 zł, ma na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci oraz rozwijanie ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych.
Poniżej przedstawiam listę zakupionych bestselerów i hitów czytelniczych:

  • „Ni pies, ni wydra”, 
  • „Abecelki i Duch Bursztynowego Domu”,
  • „Pięciopsiaczki”,
  • „Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu”,
  • „Felix, Net i Nika”,
  • „Magiczne drzewo”,
  • „Dynastia Miziołków”,
  • „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”,
  • „Zezia i wszystkie problemy świata”,
  • „Pazury krokodyla. Misja przetrwanie”.

To tylko niektóre tytuły. Aby zapoznać się z pozostałymi, zapraszam do biblioteki szkolnej. Wśród tytułów znajdziecie książki o przyjaźni, o sprawach codziennych i fantastycznych, a nawet powieści detektywistyczne. Moja ulubiona to „Duch z Niewiadowic”- polecam Aleksandra Nocoń.

[widgetkit id=50]