181228 multitest

181228 multitest

Uczniowie naszej już nie pierwszy raz pokazali, że potrafią wiele. Przede wszystkim w dziedzinie języka angielskiego i matematyki. Z ogromną dumą przedstawiamy naszych wspaniałych laureatów i osoby wyróżnione w Multiteście przeprowadzonym w dniach 15 – 19 października 2018 roku. Podwójnymi laureatami zostali Wiktoria Nadolska (kl.III gimnazjum) z języka angielskiego i polskiego oraz Adam Wielgórka (kl. VIII) z języka angielskiego i matematyki. Ogromne gratulacje należą się również Olivii Rogóż (kl.VIII), która została jednocześnie laureatką z matematyki oraz wyróżnioną z języka angielskiego. Dwoma wyróżnieniami (język angielski i matematyka) może pochwalić się Olga Kotusiewicz z klasy VIII. Laureatką z języka polskiego została również Paulina Najwer z klasy III gimnazjum. Najmłodszym laureatem z matematyki został Wiktor Wypych z klasy IV. Ale to nie koniec, laur matematyczny dzierży również Hubert Jasnos z kl VII. Natomiast wyróżnieni matematycy to: Jakub Jan Lewański (kl.VIII) oraz dwaj gimnazjaliści Antoni Jaworski i Jan Kasperski. Laureatkami w dziedzinie języka angielskiego zostały dwie Maje: Maja Stefańczyk (kl.III gimnazjum) oraz Maja Słomian (kl.VIII). Osoby wyróżnione z języka angielskiego to gimnazjaliści: Jan Ochmański, Natalia Athanasiou, Katarzyna Duda, Oliwia Jędrzejewska i Bartosz Gruca. Szczególnie cieszy wyróżnienie z języka angielskiego dla najmłodszych uczestniczek: Amelii Adamczyk z klasy V oraz Marty Kot z klasy VI.

Gratulujemy serdecznie wszystkim laureatom i wyróżnionym.