161028 mali podroznicy 1

161028 mali podroznicy 1

Uczniowie klasy IIIc uczą się nie tylko w szkole. Ogrom wiedzy zdobywają także podczas wyjazdów klasowych. Właśnie byliśmy w Wiśle. Wędrując w słoneczne, jesienne dni szlakami górskimi, podziwialiśmy uroki krajobrazu górskiego oraz „złotej polskiej jesieni". Nasz pobyt w Wiśle uatrakcyjniały spotkania z ciekawymi ludźmi oraz zabawy, np. ognisko z pieczeniem kiełbasek. Sprawdzenie swoich umiejętności kierowania saneczkami było dla dzieci niezapomnianym przeżyciem. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także prelekcja pt.: „Jak dawniej nakręcano bajki". Wydarzenie miało miejsce w Studiu Filmów Animowanych, gdzie uczniowie obejrzeli bajki: „Reksio", „Bolek i Lolek" oraz „Kuba i Śruba". Po wszystkich atrakcjach - zmęczeni, ale zadowoleni - wróciliśmy do domów.

[widgetkit id=117]