W dniu 24 czerwca o godzinie 10.00 uczniowie z klas młodszych, ze swoimi nauczycielami i rodzicami, zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby pożegnać rok szkolny. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Pani Dyrektor Aleksandra Nocoń, która po krótkim przemówieniu wręczyła dyplomy najlepszym „trzecioklasistom”. Następnie podziękowania otrzymali rodzice najbardziej zaangażowani w pracę szkoły. Po części oficjalnej obejrzeliśmy część artystyczną, przygotowaną przez uczniów klas trzecich. Składała się ona z wesołej, wakacyjnej inscenizacji, wierszy i piosenek. Zakończenie uroczystości na sali uświetnił pokaz tańca w wykonaniu uczniów z klas starszych, po którym uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby odebrać swoje świadectwa.

Do zobaczenia 1 września! 

[widgetkit id=105]