170328 tenis stolowy

170328 tenis stolowy

10 marca nasza szkoła, wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym, była współorganizatorem Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn chłopców i siedem dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Oliwier Peryga i Tymon Żak z klasy Vb pod opieką pani Doroty Szlubowskiej. Po zaciętych i emocjonujących pojedynkach, nasi uczniowie zajęli II miejsce, zdobywając piękny puchar i dyplom. Lokata ta dała nam awans do udziału w zawodach rejonowych, gdzie spotkały się zwycięskie drużyny powiatu częstochowskiego i kłobuckiego. Zawody te odbyły się dnia 17 marca w Poczesnej, a ich przebieg był niezwykle pasjonujący. Drużyna naszej szkoły toczyła dzielne pojedynki i w efekcie zajęła VI miejsce. Serdecznie gratulujemy reprezentantom szkoły i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej.