180602 kangur

Znamy wyniki konkursy KANGUR

Miło nam poinformować o wynikach naszych uczniów w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2019”. W konkursie tym wzięło udział 116 uczniów naszej szkoły. Uczniowie godnie nas reprezentowali, dzielnie zmagając się z wymagającymi dużej wiedzy i umiejętności zadaniami matematycznymi. W konkursie nagrodzeni zostali:

Lena Dziemidok – wyróżnienie

Adam Wielgórka  – wyróżnienie

Kamil Kasperski  – wyróżnienie

Wiktor Witecki – wyróżnienie

Dyplomy i nagrody za wynik Bardzo Dobry zostaną wręczone przez organizatorów w terminie późniejszym. Wyróżnienia podczas apelu podsumowującego osiągnięcia II półrocza.

Już teraz serdecznie gratulujemy naszym dzielnym matematykom. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Koordynatorki: Agnieszka Kaleta, Joanna Bromek, Ewa Szajbel i Ewa Krajewska.