170328 mieszko

170328 mieszko

Dnia 15 marca w Kurii Metropolitalnej w Częstochowie odbyły się przesłuchania do projektu pt. „Kochane życie, jak Cię nie zmarnować?”. Jego organizatorem jest Fundacja „Przyjaciel z Sercem”. Do udziału w przesłuchaniach zgłoszonych zostało dwoje uczniów klasy Va. Miło nam poinformować, że Mieszko Mazurek pomyślnie przeszedł casting i wstępnie – jako jeden z 43 uczestników, został zakwalifikowany do dalszej części realizacji projektu. Będzie miał możliwość uczestnictwa w darmowych warsztatach teatralnych oraz zajęciach socjoterapeutycznych. Następnie podczas pracy z reżyserami zostanie wybrana szczęśliwa trzydziestka, która podczas darmowego wyjazdu wakacyjnego będzie realizować założenia zawarte na kartach merytorycznych projektu. Mamy nadzieję, że wśród nich finalnie znajdzie się nasz Mieszko. Działania projektu mają za zadanie zaszczepić w młodzieży zamiłowanie do zdrowego stylu życia poprzez poznawanie swojej osobowości, sentyment do teatru i sztuki filmowej, a także zajęcia prozdrowotne. Pierwsze warsztaty już się odbyły i bardzo się Mieszkowi spodobały. Nadmieniamy, iż nasza szkoła została nieoficjalnym partnerem projektu.

Trzymamy kciuki za Mieszka, a opiekunowi, pani Katarzynie Głębiewskiej gratulujemy sukcesu wychowanka.