Autor: s. Beata Gradzik

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas i  Szkolnego Klubu Wolontariatu zorganizowali w naszej szkole akcję charytatywną "Mikołaj dla dzieci z hospicjum" Zbierano: zabawki edukacyjne, pluszaki, gry, słodycze, kosmetyki pielęgnacyjne, pieluchy, ręczniki, pościel i koce. Przekazano również, zrobione przez uczniów, pod kierunkiem p. B. Marks, piękne kartki świąteczne z życzeniami. W imieniu p. dyrektor Iwony Nędzyńskiej - Mól i organizatorów p. A. Baros, s. B. Gradzik, p. B. Kukli i p. B. Rek serdecznie dziękujemy rodzicom, nauczycielom  i uczniom, którzy bardzo hojnie odpowiedzieli na nasz apel i włączyli się w akcję, okazując dobre serce i wrażliwość na potrzeby innych ludzi, a zwłaszcza dzieci, które wymagają szczególnej opieki, troski i miłości. Bo jak w swej twórczości głosił ks. Jan Twardowski: "Realizujemy się najpełniej, jeśli potrafimy żyć dla innych". Wielkie dzięki!