Autor: Beata Gradzik

— — — — — — — — — — — — —

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas i Samorządu Uczniowskiego zorganizowali w naszej szkole akcję charytatywną „Mikołaj dla dzieci z hospicjum”. Zbierano zabawki edukacyjne, pluszaki, gry, słodycze, kosmetyki pielęgnacyjne, pieluchy, ręczniki, koce. W imieniu p. dyrektor Iwony Nędzyńskiej – Mól i organizatorów p. B. Rek, p. A. Baros, s. B. Gradzik, p. B. Kukli, p. M. Blachnickiej – Kajdzik serdecznie dziękujemy rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy hojnie odpowiedzieli na nasz apel i włączyli się w akcję, okazując dobre serce i wrażliwość na potrzeby innych ludzi, a zwłaszcza dzieci, które wymagają szczególnej opieki, troski i miłości. Bo jak w swej twórczości głosił ks. Jan Twardowski: „Realizujemy się najpełniej, jeśli potrafimy żyć dla innych”.
Wielkie dzięki.