181210 mikolajki

181210 mikolajki

6 grudnia w naszej szkole dominował kolor czerwony. Mikołaje, Mikołajki i ich pomocnicy Renifery z Aniołami zaprosili klasy pierwsze do wspólnej zabawy na forum szkoły. Pierwszaki mogły podziwiać występy starszych koleżanek, które prezentowały swoje talenty. Uczennice klasy IVa: Zofia Karolczyk i Julia Strzelczyk wykonały samodzielnie wymyślony przez siebie układ tańca z elementami akrobatyki. Z kolei uczennice z klasy IVd: Antonina Bogdał, Wiktoria Długosz, Agata Pacud i Nikola Chwastek zaprezentowały taniec świąteczny ułożony na zajęciach kształtujących kreatywność. W finale tancerki otworzyły wielki prezent i częstowały maluchy słodkim upominkiem. Swój talent zaprezentowała również Weronika Swodczyk z klasy VIIIa, która zagrała kolędy na gitarze i wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Nad wszystkim czuwali pomocnicy Mikołaja z klasy VIa: Kacper Miodek, Artur Gajda, Marcel Mielczarek i Bartosz Różewicz. Zwieńczeniem mikołajkowego spotkania były wspólne tańce.

[widgetkit id=398]