171208 mikolajki

171208 mikolajki

6 grudnia to szczególny dzień dla wszystkich, którzy oczekują daru od Świętego Mikołaja. Nie tylko dzieci lubią być obdarowywane prezentami. Młodzież i dorośli również oczekują, iż w tym dniu ktoś przeobrazi się w postać Świętego Mikołaja i sprawi im miłą niespodziankę. Dzień Świętego Mikołaja to dzień potocznie określany jako mikołajki. Taki dzień nastał też w naszej szkole.

Środa była dla nas czasem pełnym radości przede wszystkim dlatego, że obdarowywaliśmy się tego dnia prezentami. Każdy z Nas w tym dniu został Świętym Mikołajem i przygotował drobiazg dla swoich koleżanek i kolegów ze swojej klasy.

Już od samego rana dzięki akcji SU w naszej szkole panował miły i świąteczny nastrój. Większość z nas ubrana była w mikołajkowe czapki, rogi reniferów czy nawet zielone choinki, oczywiście i niektórzy nauczyciele bawili się razem z nami. Każdy z nas nie mógł się doczekać, co otrzyma w prezencie. Zabawy i śmiechu przy tym było całe mnóstwo. Był to naprawdę udany i niezapomniany dzień.

[widgetkit id=256]