W piątek 4 grudnia uczniów naszej szkoły odwiedził prawdziwy Mikołaj, który w klasach obdarowywał grzeczne dzieci prezentami. Święto to uczciliśmy bardzo radośnie: w szkole zaroiło się od małych Mikołajów, uroczych reniferków, elfów czy śnieżynek i aniołków. Udowodniliśmy, że potrafimy się świetnie bawić i angażować w tego typu imprezy. Dzień był naprawdę wyjątkowy. Nad całością uroczystości czuwały panie: Elżbieta Chęcińska i Katarzyna Głębiewska.

Ten magiczny, przedświąteczny czas jest też dobrą okazją, aby pobudzić innych do dobroczynności. Każdy przecież wie, że miło jest otrzymywać prezenty, ale jeszcze milej jest móc obdarowywać nimi innych; dlatego Samorząd Uczniowski, przy okazji mikołajkowego zwyczaju, przeprowadził zbiórkę zabawek i słodyczy dla jednego z częstochowskich domów dziecka. Cieszymy się, że uczniowie tak aktywnie w niej uczestniczyli. Jest to dowód na to, że potrafimy pamiętać o tych, którzy pomocy potrzebują.

[widgetkit id=26]