161117 podziekowanie bo

161117 podziekowanie bo

Drodzy Państwo, miło mi poinformować, iż zadanie nr 182 Budżetu Obywatelskiego pod nazwą „Nowoczesny plac zabaw przy SP 29” zostanie zrealizowane. Dziękuję wszystkim mieszkańcom dzielnicy Grabówka, którzy wsparli nas i zagłosowali na tę inicjatywę. To dzięki Państwa zaangażowaniu projekt ten uzyskał 2687 głosów i zostanie zrealizowany w 2017 roku. Jest to nasz wspólny sukces!

Powstanie miejsce zabaw spełniające najnowsze wymogi, kolorowe, bogate w atrakcje, a przede wszystkim bezpieczne. Plac pozostanie otwarty poza godzinami lekcyjnymi, więc będzie to miejsce sprzyjające wspólnym spotkaniom dzieci, rodziców i dziadków.
Szczególne słowa podziękowania kieruję do Państwa Anny i Jacka Grudniewskich za ogromny wkład i mobilizowanie społeczności Grabówki do głosowania na ten projekt.