Autor: Dariusz Szlubowski

— — — — — — — — — — — — — — — — —

W rozegranych w Gliwicach 18.05.2024 r. Mistrzostwach Śląska w tenisie stołowym skrzatów i żaków, startowali uczniowie naszej szkoły.

W gronie ponad 50 chłopców i dziewcząt z całego województwa Dominik Adamus z klasy IIB zajął bardzo wysokie siódme miejsce. Jan Szostak i Dawid Cisowski z klasy IIC, również bardzo dzielnie walczyli i zostali sklasyfikowani Ex aequo na dziewiątej pozycji.
Pecha miała Zoja Xerxa z klasy IIB, która w ostatniej chwili się rozchorowała i nie wzięła udziału w Mistrzostwach. Należy zaznaczyć, iż na wcześniejszym turnieju klasyfikacyjnym zajęła piąte miejsce na śląsku.

Nasze dzieci regularnie trenują w szkole, podczas zajęć Szkolnego Klubu Sportowego.
Trenerem i opiekunem na SKS-ie i zawodach był p. Dariusz Szlubowski.

Gratulacje dla naszych maluchów.