190614 szachy

6 czerwca odbył się w naszej szkole Turniej o Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwo Szkoły w Szachach.

Zawody rozegrano  systemem szwajcarskim, na dystansie 6 rund, tempem 10 minut  na zawodnika. W turnieju wzięło udział 23  zawodników.

Zwyciężyła w zawodach i została Mistrzynią Szkoły obrończyni tytułu Emilia Egeman. Mistrzem Szkoły wśród chłopców został Tymon Żak. Drużynowym Mistrzem Szkoły została drużyna klasy VIIb (Emilia Egeman i Tymon Żak).

Klasyfikacja generalna: 1.Emilia Egeman ( VIIb ), 2.Marta Kot ( VIc ), 3.Tymon Żak ( VIIb ), 4.Adrian Maszewski ( IVc ), 5.Agata Pacud ( IVa ), 6.Kamil Sroka ( VIIb ).

Klasyfikacja dziewcząt: 1.Emilia Egeman ( VIIb ), 2. Marta Kot ( VIc ), 3. Agata Pacud ( IVa ), 4.Zofia Karolczyk ( IVa ), 5.Olga Blochlińska ( VIIb ), 6.Zuzanna Bidzińska ( IIc ).

Klasyfikacja chłopców: 1.Tymon Żak ( VIIb ), 2.Adrian Maszewski ( IVc ), 3.Kamil Sroka ( VIIb ), 4.Dominik Kolan ( Ia ), 5.Daniel Erdman ( IVb ), 6.Wiktor Wypych ( IVd ).

Klasyfikacja drużynowa:1. Klasa VIIb (Emilia Egeman i Tymon Żak), 2.Klasa IVa (Agata Pacud i Zofia Karolczyk), 3.Klasa IVb ( Daniel Erdman i Filip Pluciński), 4.Klasa IIIa (Jakub Grabowski i Mateusz Nawrocki), 11.Klasa Ib (Jacek Pacud i Franciszek Śnita).

Zawody przeprowadził i sędziował instruktor mgr Bogusław Snarski.