180703 na podium

Poniedziałkowe przedpołudnie – 18 czerwca – było idealnym momentem na huraganowe oklaski. Otóż w sali gimnastycznej odbywało się tradycyjne podsumowanie II półrocza. Sukcesów uczniów II półrocza. To ogromna radość wręczać młodzieży nagrody za osiągnięcia zarówno intelektualne, artystyczne, jak i sportowe. Nie brakowało też wyrazów uznania dla tych zaangażowanych „samorządowo” i „wolontariatowo”. Do rzeczonych wyrazów uznania tyleż miłe, co pamiątkowe załączniki stanowiły: dyplomy, książki, puchary, a także literackie „małe co nieco” słodziuchne w sensie ścisłym.

Gratulacjom nie było końca nie tylko ze względu na dłuuugie brawa, ale także ze względu na mnogość: konkursów, turniejów, imprez, zawodów – tych wewnętrznych i tych pozaszkolnych. W związku z tym wszystkich zainteresowanych „rankingiem” – kto? w czym? które miejsce? – zapraszamy do osobnego artykułu na naszej stronie.

Przy okazji skrystalizował się pomysł z pikniku. Na naszą firmową „celebrycką ściankę”. Następne pamiątkowe fotosy chcemy już na pięknym tle 🙂