191126 sztandar

11 listopada delegacja uczniów naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w uroczystościach miejskich, które rozpoczęły się w Alei Sienkiewicza od złożenia kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza oraz przed pomnikiem błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Potem nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych i uczestników na Plac Biegańskiego. Na placu świętowaliśmy częstochowskie urodziny niepodległej. Uczestniczyliśmy w odczytaniu Apelu Pamięci oraz złożeniu kwiatów przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz prezentacji uzbrojenia okresu międzywojennego ze zbiorów częstochowskich kolekcjonerów.

Delegacja naszej szkoły to: Aleksandra Bąkiewicz, Jakub Dróżdż, Patrycja Jackowska, Milena Sznober, Aleksandra Witek i Patrycja Wręczycka.