210129 new friendship

210129 new friendship

Grupa uczniów naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego: pani Agnieszki Glenc oraz pana Karola Opica, bierze udział w międzynarodowym projekcie „A new friendship”. Młodzież ma za zadanie wymienić informacje o sobie, swojej szkole, otoczeniu, mieście, okolicy oraz kraju ze swoimi francuskimi rówieśnikami z College Notre Dame z La Ferté Macé w regionie Normandia. Rozpoczęli tradycyjnie, wymianą ręcznie zrobionych kartek noworocznych. Mimo trudności, spowodowanych obecną sytuacją pandemiczną, uczniowie, w sposób zdalny zrealizują poszczególne punkty projektu, a efekty swych działań w postaci prezentacji foto i video opublikują na specjalnie do tego stworzonej platformie e-Twinning.

 

Rejestracja projektu – certyfikat  (pdf)

 

01