180908 witaj szkolo

W poniedziałek 3 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Ceremonia inauguracyjna, którą swoją obecnością uświetniła Pani Jolanta Ociepka – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatury w Częstochowie – rozpoczęła się od wprowadzenia pocztów sztandarowych. Następnie Pani Dyrektor Iwona Nędzyńska – Mól powitała wszystkich rodziców, a przede wszystkim uczniów, szczególnie ciepło zwracając się do najmłodszych. Po odczytaniu listu od Rzecznika Praw Dziecka, Pani Wicedyrektor Beata Chmielarz przedstawiła wychowawców klas i nowych nauczycieli, a są to:

• mgr Marlena Stęmplowska – nauczyciel języka polskiego.
  • mgr Kamila Babińska – wychowawca świetlicy,
  • mgr Beata Kokott – wychowawca świetlicy,
  • mgr Tomasz Mirowski – nauczyciel geografii,
  • mgr Andrzej Cieślak – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa,
  • mgr Joanna Paduch – nauczyciel bibliotekarz,
  • mgr Edmund Drogowski – nauczyciel informatyki,
  • mgr Ewa Makulec – nauczyciel religii,
  • mgr Martyna Mruszczyk – logopeda,
  • mgr Katarzyna Swodczyk – nauczyciel wspomagający,
  • mgr Małgorzata Kocik – pomoc nauczyciela.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami, zaś zwieńczeniem uroczystej inauguracji była Msza Święta.

Wszystkim rozpoczynającym czas nauki, życzymy spokojnej i owocnej pracy.

,,Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony…”

Stefan  Żeromski