171204 filharmonia

171204 filharmonia

30 listopada uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wyjściu do Filharmonii Częstochowskiej, gdzie mieli możliwość obejrzenia widowiska zatytułowanego: „Obrazy do muzyki polskiej|”, realizowanego w ramach projektu Fell harmony – poczuj klimat. Na scenie ukazana została choreografia do muzyki wybitnych polskich kompozytorów m.in. Chopina, Szymanowskiego, Lutosławskiego. Uczniowie mogli podziwiać tańce narodowe: mazury, polonezy, oberki, kujawiaki i krakowiaki, zaprezentowane w niekonwencjonalny sposób. Widowisko przygotowane zostało przez Społeczną Szkołę Baletową i Społeczne Ognisko Baletowe, dlatego dodatkowym walorem występu był fakt, iż wśród tancerek pojawiających się na scenie, z wielkim napięciem wyczekiwaliśmy ukazania się uczennic naszej szkoły. Wszystkie wypadły doskonale!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:
https://www.filharmonia.com.pl/events.php?ItemId=952

[widgetkit id=251]