Dnia 25 listopada 2015 odbył się w naszej szkole Alfik Matematyczny – XXI edycja. Organizatorem konkursu jest firma edukacyjna Łowcy Talentów - Jersz, a przeznaczony on jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy drugiej, uwzględniając podział na kategorie wiekowe. Konkurs ma za zadanie zdiagnozowanie potencjału i zaangażowania uczniów oraz odkrywanie talentów matematycznych. Ułatwia także osiąganie lepszych wyników w szkole dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej.

W zmaganiach wzięło udział 48 uczniów z klas II– VI. Szkolnymi koordynatorami konkursu były: pani Ewa Krajewska – klasy II-III oraz pani Eliza Kozerska – klasy IV-VI. Teraz cierpliwie czekamy na wyniki, które organizator zobowiązuje się przekazać najpóźniej osiem tygodni po konkursie.

[widgetkit id=24]