Po raz kolejny Dzień Otwarty zorganizowany w naszej szkole przekonał wielu milusińskich, że czas być może opuścić przedszkole i stać się uczniem.

W roku szkolnym 2016/2017 na uczniów czeka pierwsza klasa i pierwszakiem może stać się każdy, kto ukończy 6 lub 7 lat. Zapraszamy również dzieci spoza rejonu szkoły.
W tym dniu uczniowie z klasy piątej zamienili się w bajkowe postaci, które oprowadziły po szkole naszych gości, wręczając im na powitanie słodkie smakołyki. Uczniowie opowiadali o szkole, starali się też odpowiadać na wszystkie nurtujące pytania zadawane przez rodziców lub same dzieci. Podczas zwiedzania nasi goście mogli również uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez wychowawców kl. III a i III b. Dzieci wspólnie z kolegami z klas trzecich wykonywały kurczaczki i kartki wielkanocne, świetnie przy tym się bawiąc, co widać było na ich uśmiechniętych twarzach. Po spotkaniu można było porozmawiać ze świetnie wykwalifikowanymi nauczycielami, pedagogiem szkolnym oraz panią Dyrektor. Przyszli, mali uczniowie mogli zwiedzić szkołę: świetlicę, bibliotekę, salę gimnastyczną, szatnie uczniowskie, sale lekcyjne, pracownie językowe i pracownię komputerową.

Na dowód tego – jak świetnie uczymy się, bawiąc – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego fantastycznego dnia.

[widgetkit id=66]