180328 wiosna

180328 wiosna

Za oknem ostatnie zalegały śniegi, a u nas gorącą atmosferę podgrzali uczniowie „wyśpiewując wiosnę” w konkursie karaoke. Pierwsze miejsce zajął duet Natalia Golis i Eliza Xerxa z klasy IVb, II miejsce Julia Syguda z klasy IIIa (gimnazjum), na miejscu III uplasowała się Gabriela Borkowska z klasy IIIb (gimnazjum). 

Warto było spalić kalorie śpiewając, by potem je uzupełnić… wygrywając pudełko pączków, które przypadło zwycięskiej klasie!

Wiosna to festiwal kolorów, czego nie zabrakło w budynku naszej szkoły. Najbardziej kolorową salą okazały się 208, którą opiekuje się klasa IIIa (gimnazjum) z wychowawcą panią Agnieszką Kulą oraz sala 106 udekorowana przez klasy Ia z wychowawcą panią Bożeną Jędryszczak-Charubą i Ib z wychowawcą panią Sylwią Jurą.

Najpiękniejsze wiosenne przebranie zaprezentowali: Aleksander Kręgiel z klasy VIa, Hubert Kozak z klasy VIa oraz Lena Budkowska z klasy IIIa.

Zgodnie z zasadą, że warto pomagać działający przy w naszej placówce Klub Szkół UNICEF w składzie Agnieszka Krawczyk, Paulina Najwer i Alicja Wójcik z klasy IIc (gimnazjum) zorganizował zdrową, wiosenną kawiarenkę. Przepyszne, kolorowe tortille napełniły brzuchy wygłodniałych uczniów, a zebrana kwota zasili konto organizacji UNICEF.

Zabawa była przednia, a dyplomy i nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym osiągnięcia II półrocza.

U nas już WIOSNA w sercach, umysłach, a nawet na talerzu …

Organizatorzy – panie:

  • Elżbieta Chęcińska i Renata Gajda (z Samorządem Uczniowskim u boku),
  • Anna Klecha i Katarzyna Tobijańska (specjalistki do zadań specjalnych),
  • Monika Itczak i Alina Witczak (działanie w rytmie młodych serc),
  • Magdalena Kempa (Unikalna Niesamowita Idealna Cudowna Efektywna Fantastyczna),
  • Izabela Bartelt-Adamczyk (Master of Masters).

[widgetkit id=299]