180501 piknik web

Zapraszamy na cykliczny czerwcowy piknik rodzinno-rozrywkowy „Najlepszych przyjaciół poznaje się w niedzielę”, który odbędzie się 10 czerwca w godzinach od 14 do 17 na boisku szkolnym. Zgodnie z tradycją naszej placówki organizujemy niedzielne spotkanie integracyjne – dla społeczności szkolnej i jej przyjaciół. Proponujemy wiele atrakcji, dając możliwość – szczególnie dzieciom – pokazania ich mocnych stron w sytuacjach innych niż edukacyjne.

Dla właściwego rozwoju dzieci i właściwego postrzegania przez nie rzeczywistości równie ważne – i zabawne – jest dostrzeżenie w rodzicach i nauczycielach wykonawców innych ról społecznych niż te doskonale im znane.

W co się bawić? Oto kilka naszych propozycji:

• rozgrywki sportowe,
  • pokaz prestidigitatorski – magia kart,
  • pokazy taneczne,
  • występ teatralny i kabaretowy (przygotowany przez nauczycieli i wychowanków koła teatralnego Bajolandia),
  • galeria – wystawa prac uczniów;
  • międzypokoleniowy quiz intelektualno-obyczajowy nt. szkoły, dzielnicy, miasta, czyli naszego „show-edu-biznesu”,
  • rodzinny średniowieczny turniej dziś,
  • stoiska cudów na kiju – dosłownie i w przenośni,
  • dmuchańce,
  • pokaz strażacki,
  • konkursy i zabawy na świeżym powietrzu,
  • loteria „Szkolna cegiełka”,
  • stoisko – cafe, grill, potrawy regionalne.

Nagrody:

• w myśl zasady, że od przybytku głowa nie boli, gwarantujemy bogatą gamę niespodzianek – od dyplomów, medali po nagrody rzeczowe.

Do zobaczenia 10 czerwca!