180501 piknik web

180501 piknik web

Zapraszamy na cykliczny czerwcowy piknik rodzinno-rozrywkowy „Najlepszych przyjaciół poznaje się w niedzielę”, który odbędzie się 10 czerwca w godzinach od 14 do 17 na boisku szkolnym. Zgodnie z tradycją naszej placówki organizujemy niedzielne spotkanie integracyjne – dla społeczności szkolnej i jej przyjaciół. Proponujemy wiele atrakcji, dając możliwość – szczególnie dzieciom – pokazania ich mocnych stron w sytuacjach innych niż edukacyjne.

Dla właściwego rozwoju dzieci i właściwego postrzegania przez nie rzeczywistości równie ważne - i zabawne - jest dostrzeżenie w rodzicach i nauczycielach wykonawców innych ról społecznych niż te doskonale im znane. 

W co się bawić? Oto kilka naszych propozycji:

 • rozgrywki sportowe,
 • pokaz prestidigitatorski – magia kart,
 • pokazy taneczne,
 • występ teatralny i kabaretowy (przygotowany przez nauczycieli i wychowanków koła teatralnego Bajolandia),
 • galeria – wystawa prac uczniów;
 • międzypokoleniowy quiz intelektualno-obyczajowy nt. szkoły, dzielnicy, miasta, czyli naszego „show-edu-biznesu”,
 • rodzinny średniowieczny turniej dziś,
 • stoiska cudów na kiju – dosłownie i w przenośni,
 • dmuchańce,
 • pokaz strażacki,
 • konkursy i zabawy na świeżym powietrzu,
 • loteria „Szkolna cegiełka”,
 • stoisko – cafe, grill, potrawy regionalne.

Nagrody:

 • w myśl zasady, że od przybytku głowa nie boli, gwarantujemy bogatą gamę niespodzianek – od dyplomów, medali po nagrody rzeczowe.

Do zobaczenia 10 czerwca!

[widgetkit id=332]