170516 festyn

170516 festyn

Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci i dorosłych na piknik rodzinny, który staje się tradycją naszej szkoły. Tegoroczny Szkolny Tygiel Rozmaitości będzie przebiegał pod hasłem „Na ludowo fajnie jest!”. W czasie trwania tych miłych chwil, będzie można obejrzeć występy uczniów, wziąć udział w rodzinnych quizach i rozgrywkach, częstować się domowymi wypiekami lub pysznościami z grilla. Towarzyszyć nam będą występy wokalne i instrumentalne oraz popisy aktorskie naszych uczniów i wiele, wiele innych atrakcji. Zachęcamy do zaopatrzenia się w najdrobniejszy nawet element stroju ludowego (korale, nakrycie głowy, fartuszek…). Pamiętajcie o zabraniu dobrego humoru!

To spotkanie będzie sprzyjać integracji środowisk lokalnego i krzewieniu aktywnego wypoczynku rodzinnego.

Zapraszamy 11 czerwca – niedziela godz. 14.00 – 18.00.