190327 siatkowka

190327 siatkowka

W marcu nasza szkoła była areną rozgrywek sportowych. W dniu 13 marca zostały rozegrane finały piłki siatkówkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły po pasjonujących meczach wywalczyła II miejsce. W finale uczennice grały z reprezentacją SP 7, SP 38 i SP 48. Mecz o I miejsce przegrały po zaciętej walce z reprezentacją SP 48 2:1. Naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Kozak, Emilia Ćwikla, Martyna Płatkowska, Hanna Fijałkowska, Paulina Pińczykowska, Oliwia Jędrzejewska, Karolina Sokołowska, Paulina Chmielarz.

Dzień później odbyły się finały piłki koszykowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły musiała uznać wyższość przeciwników i ostatecznie zajęła IV miejsce. I miejsce zajęła SP 36,II SP 13,III SP 40. Naszą szkołę reprezentowały Małgorzata Kozak, Karolina Sokołowska, Paulina Chmielarz, Natalia Ostrowska, Amelia Sośniak, Maja Kryczalo, Olga Blochlińska, Aleksandra Bąkiewicz, Weronika Burza, Weronika Mochel. Gratulujemy.

Opiekunem zawodniczek była pani Marzena Małek.