Autor: Iwona Nędzyńska-Mól

— — — — — — — — — — — —

„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości”.

Powyższym cytatem Alberta Einsteina pani Aleksandra Gronek-Piotrowska otworzyła uroczystą galę wręczenia nagród laureatom PLEBISCYTU EDUKACYJNEGO POLSKI 2022.

Nasza koleżanka – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej – pani mgr Ewa Krajewska została doceniona nominacją do nagrody. Organizatorem wydarzenia była POLSKA PRESS GRUPA (w skład której wchodzi Dziennik Zachodni). Bardzo miło nam poinformować, że zgłoszenia dokonali  uczniowie i rodzice. Pani Ewa Krajewska, nominowana w kategorii Nauczyciel Roku Klas 0-III, jest pedagogiem edukacji wczesnoszkolnej w naszej szkole.

Plebiscyt składał się z kilku etapów – od miastowego po ogólnopolski.

Uroczysta gala podsumowująca wyniki PLEBISCYTU EDUKACYJNEGO POLSKI odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. W wydarzeniu wziął udział Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek oraz dyrektor zarządzający Polska Press Grupy Grzegorz Widenka. Gala była uhonorowaniem pracy nauczycieli wkładanej na rzecz rozwoju uczniów. 

Serdecznie gratulujemy Koleżance i życzymy dalszych sukcesów!