171222 podaj lape

171222 podaj lape

Jak zwykle, na przełomie listopada i grudnia, młodzież, rodzice i nauczyciele, mieli okazję na pełną dumy demonstrację swej wrażliwości wobec słabszych, bezbronnych, potrzebujących.

Uczniowie zbierali karmę oraz akcesoria dla zwierząt z częstochowskiego schroniska przy ul. Gilowej. Akcja miała charakter konkursu. Klasa z klasą – vide: o naaaajwiększym  sercu – to 3b, która zebrała 61,22kg karmy i 30 kg żwirku – gratulujemy gimnazjalistom i wychowawcy – pani Knysak!

Warto podkreślić, że zwierzaki będą się cieszyć z: 270 kg karmy oraz 130 kg żwirku! 

Z ogromną satysfakcją, bo dobro – tu nomen omnen – karma 🙂 wraca, dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, którzy włączyli się w akcję!

PS W przyszłym roku musimy skoncentrować się na makaronach i żwirku. To najnowsze informacje ze schroniska, bo takie marzenia przekazały, choć to jeszcze nie Wigilia, zwierzaki paniom koordynatorkom: M. Szymurskiej, A. Kalecie, A. Kuli.

[widgetkit id=266]