181215 podaj lape

181215 podaj lape

Jak co roku, nasza szkoła uczestniczyła w zbiórce karmy i akcesoriów dla zwierząt ze schroniska. Akcja pod nazwą „Podaj łapę, przyjacielu” trwała od połowy października i zakończyła się na początku grudnia. Została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez uczniów naszej szkoły. Każdy chciał zostać św. Mikołajem i dać coś od siebie. Uczniowie przynosili nie tylko karmę i żwirek, ale również koce, ręczniki i zabawki dla tych zwierząt, które czekają na naszą pomoc. W tym roku obdarowaliśmy zwierzęta ze schroniska w Jamrozowiźnie. Przekazaliśmy:

  • 532,51kg karmy dla psów i kotów,
  • 50 kg żwirku,
  • inne potrzebne akcesoria i maskotki.

Merdające ogony i szczęśliwe miauknięcia były najlepszym podziękowaniem za ten wielki gest serca. Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w zbiórkę, bardzo dziękują koordynatorki, panie: M. Szymurska- Kałmuk, A. Kula, A. Kaleta, E. Niewczas oraz wdzięczne psy i koty.

[widgetkit id=401]