151022 filharmonia dzieciom

151022 filharmonia dzieciom

Miło nam poinformować, iż 14 listopada uczennice naszej szkoły wyśpiewały podium w Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48 w Częstochowie. Podczas występów można było wysłuchać wielu wspaniałych piosenek o tematyce narodowej, jak również zapomnianych pieśni patriotycznych. W kategorii najmłodszej podium zdobyła Eliza Xerxa z klasy Vb, śpiewając piosenkę „Dziś idę walczyć, mamo”, a wyróżnienie Otylia Banaszkiewicz z klasy IVd z piosenką „Taki kraj”. W kategorii klas VI-VII drugie miejsce wyśpiewała Natalia Tomzik z klasy VIIa w interpretacji piosenki „Czarna sukienka”. Natalia grała również na skrzypcach podczas prezentacji piosenki „Taki kraj”. W konkursie wzięli także udział: Amelia Brenneke z klasy VIIIc oraz Hubert Jasnos z klasy VIIb. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Naszych artystów przygotowała pani Monika Itczak.

[widgetkit id=388]