W ramach Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Gwiazdkowy Anioł” nadeszło ponad 100 prac z trzynastu częstochowskich szkół podstawowych: SP nr 2, SP nr 37, SP nr 13, SP nr 24, Akademia Soward, SP nr 15, SP nr 26, SP nr 1, SP nr 32, SP nr 49, SP nr 53, SP nr 20 i SP nr 29.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Wszystkie prace były pomysłowe, estetycznie wykonane, zgodne z tematyką konkursu. Spośród nadesłanych prac wybraliśmy trzy zwycięskie, a osiemnaście aniołów wyróżniliśmy. Laureaci konkursu otrzymali nagrody i dyplomy, osoby wyróżnione – dyplomy i drobne upominki. Jest nam niezmiernie miło, że zorganizowany przez nas konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Bardzo dziękujemy nauczycielom- opiekunom za wsparcie swoich uczniów. Zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłych konkursach plastycznych.

Organizatorzy- mgr Sylwia Jura i mgr Bożena Jędryszczak- Charuba.

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Gwiazdowy Anioł”:

• I miejsce – Karolina Jankowska – SP nr 2

• Blanka Włodarczyk – SP nr 13
  • Weronika Herczyk – SP nr 49
  • Maja Walaszczyk – SP nr 29
  • Aleksandra Palacz – Akademia Soward.

Zwycięzców i wyróżnionych, którzy nie odebrali nagród, zapraszamy po ich odbiór do sekretariatu szkoły.