171214 dbi

26 marca odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu „RAZEM dla lepszego Internetu”. Uroczystość swoją obecnością uświetnili:

• Jolanta Ociepka – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatury w Częstochowie,
  • dr Magdalena Celeban – Prezes Fundacji Niech Się… Dzieje
  • Wioletta Skoczylas – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miedźnie
  • Piotr Włoczek – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47 im. Marii Konopnickiej

Laureaci, którzy przybyli na uroczystość wraz z opiekunami z następujących szkół:

1. Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Zielonej,
  2. Zespołu Szkół w Izdebniku,
  3. Stowarzyszenia Nasz Kobielnik,
  4. Szkoły Podstawowej nr 40 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Częstochowie,
  5. Szkoły Podstawowej w Baniosze,
  6. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miedźnie,
  7. Szkoły Podstawowej nr 29 im. Królowej Jadwigi.

Ogólnopolski konkurs RAZEM dla lepszego Internetu polegał na przygotowaniu plakatu w dowolnym programie graficznym na temat zawarty w tytule, plakat miał być wynikiem pracy twórczej i samodzielnej.

Zapraszamy do wysłuchania krótkiej relacji z przebiegu podsumowania konkursu pod adresem:

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „RAZEM dla lepszego Internetu”.

Jest mi niezwykle miło poinformować, iż laureatami Ogólnopolskiego konkursu zostało dziesięcioro uczniów z kraju:

• 3 z klas I – III,
  • 4 z klas IV – VI.
  • 3 z klas VII – VIII

W kategorii klas I-III:

• I miejsce – Blanka Włodarz, Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Zielonej
  • II miejsce – Piotr Kuc, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie
  • III miejsce – Cezary Hutyra, Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna „Promyk”, Szczecin

W kategorii klas IV -VI:

• I miejsce – Oliwia Nowak, Szkoła Podstawowa nr  40 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1, Częstochowa
  • II miejsce – Gabriela Grudniewska, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie
  • III miejsce – Magdalena Karwowska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
  • III miejsce – Zygmunt Woźniak, Szkoła Podstawowa nr 40 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1, Częstochowa

W kategorii klas VII -VIII:

• I miejsce – Michał Michelis, Zespól Szkól w Izdebniku,
  • II miejsce – Fryderyk Kaczorek, Szkoła Podstawowa w Baniosze
  • III miejsce – Patrycja Twardosz, Stowarzyszenie Nasz Kobielnik, Kobielnik

Nagrody główne w postaci słuchawek oraz głośników bezprzewodowych zasponsorowała Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 29, gadżety promujące Miasto Częstochowę ufundował Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy oraz drobne gadżety zasponsorowała Fundacja Niech Się… Dzieje.

Dyrektor szkoły składa serdeczne podziękowania komisji konkursowej w składzie: p. dr Magdalena Celeban – Prezes Fundacji Niech Się… Dzieje, na co dzień zajmuje się ochroną danych osobowych, p. Piotr Włoczek – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47 im. Marii Konopnickiej, p. Paweł Guzikowski – konsultant Samorządowego Ośrodka Doskonalenia w Cz-wie, odpowiedzialny za nowoczesne technologie, p. Alina Witczak – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej nr 29 im. Królowej Jadwigi.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do zabawy za rok!