180419 biblioteka

180419 biblioteka

Klasa Ia, w ramach rozwijania zainteresowań czytelniczych i szkolnego projektu „W krainie baśni”, 10 kwietnia 2018r odwiedziła zaprzyjaźnioną ze szkołą księgarnię „Między kartkami”. Uczniowie przeżyli wspaniałą podróż w świat naszej baśniowej wyobraźni, w którą przeniosły nas cudowne książki czytane przez Panią Nataszę Ptak. Następnie dzieci z kawałków torcika losowały zagadki nawiązujące do znanych na całym świecie baśni. Odpowiadały doskonale. Wizyta była związana z „Urodzinami Księgarni”, dlatego nie zabrakło dla naszych milusińskich słodkości. Przepyszne pączki i kakao ze słodkimi piankami to była rozkosz dla naszego podniebienia. Potem uczniowie wykonali rysunki związane tematycznie z urodzinami księgarni. Wszystkie prace zostały sfotografowane i udostępnione na Facebooku księgarni (https://pl-pl.facebook.com/miedzykartkamiczestochowa/ ). Trzy osoby, których prace dostaną najwięcej głosów, w nagrodę otrzymają książki. Ale nikt nie opuścił księgarni bez prezentu – każde dziecko otrzymało upominek w postaci maskotki. Za cudowne przyjęcie i doskonałą zabawę Pracownikom księgarni z serca dziękuje wychowawca klasy Ia Bożena Jędryszczak–Charuba.

[widgetkit id=314]