Autor: Małgorzata Wachecka
— — — — — — — — — — — — — — —
4 maja w samo południe nasi uczniowie z klasy VIII b włączyli się w miejskie obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Na Placu Biegańskiego wspólnie z rówieśnikami z innych częstochowskich szkół oraz przedstawicielami magistratu odtańczyli poloneza, oddając hołd narodowej tradycji. Poszczególne szkoły reprezentowały po 5 par tanecznych uczniów klas VII i VIII. Opiekę nad uczniami sprawowała Małgorzata Wachecka.
Za inicjatywę dziękujemy Wydziałowi Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy oraz Szkole Podstawowej nr 14 im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie.
Brawo dla naszej młodzieży!



