Autor: Małgorzata Wachecka

— — — — — — — — — — — — — — —

4 maja w samo południe nasi uczniowie z klasy VIII b włączyli się w miejskie obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Na Placu Biegańskiego wspólnie z rówieśnikami z innych częstochowskich szkół oraz przedstawicielami magistratu odtańczyli poloneza, oddając hołd narodowej tradycji. Poszczególne szkoły reprezentowały po 5 par tanecznych uczniów klas VII i VIII. Opiekę nad uczniami sprawowała Małgorzata Wachecka.

Za inicjatywę dziękujemy Wydziałowi Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy oraz Szkole Podstawowej nr 14 im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie.

Brawo dla naszej młodzieży!