170623 pozegnanie

170623 pozegnanie

22 czerwca, w przeddzień zakończenia roku szkolnego, rodzice klasy IIIb zorganizowali dla uczniów i wychowawcy – pani Bożeny Jędryszczak – Charuby pożegnanie w centrum rozrywki ,,Magiczna Kraina” w Częstochowie. To była doskonała i wyśmienita wspólna zabawa. Rodzice przygotowali mnóstwo niespodzianek! Oprócz radosnej zabawy uczniowie posilali się różnymi smakołykami, lodami i zajadali wyśmienitą pizzę. Jednak największym zaskoczeniem było przygotowanie dla naszych milusińskich pamiątkowych pucharów, na których przy każdym imieniu i nazwisku widniał napis, np. ,,Mistrz tańca”, ,,Mistrz tabliczki mnożenia”, ,,Mistrz sprytu”, ,,Mistrz piłki nożnej”, ,,Mistrz rozśmieszania”, ,,Mistrz śpiewu” itd. Wychowawczyni również wręczono przepiękną statuetkę z podziękowaniem za pełnienie funkcji wychowawcy. Radość, zabawa i śmiech mieszały się ze wzruszeniem i łzami…

[widgetkit id=213]