Zapraszamy do zapoznania się z programem atrakcji, które zostały przygotowane z okazji „Szkolnego tygla rozmaitości”. Czekamy na Was w niedzielę 22 maja. Do zobaczenia.

godz. 14.00
Pokaz tańca towarzyskiego; Jakub Glajzner (kl. V B) i Julia Wasilewska – tańce latynoamerykańskie, Karolina Klekot (kl.VI C) i Mateusz Owczarek – tańce klasyczne – hol szkolny.

godz. 14.25
Przedstawienie koła teatralnego „Bajolandia” pt. „Kopciuszek” – hol szkolny.

godz.14.45
Występ szkolnego koła wokalnego oraz tanecznego „Wygibaski”; w programie taniec country, rock and roll, pokaz na stepie, muzyka dzwonków, piosenki śpiewane przez Natalię Tomzik, Zuzię Domagałę, Martę Kot, Joasię Parzonkę, Patrycję Jackowską – hol szkolny.

godz. 15.05
Piosenki angielskie w wykonaniu uczniów: Mieszka Mazurka i Natalii Tomzik, Patrycji Jackowskiej, Stasia Rogowskiego, chóru kl. II A i II B, II C, I A – hol szkolny.

godz. 15.15
Taniec ze wstążką; układy taneczne i pokazy indywidualne przygotowane przez kl. IVA i IVB – hol szkolny.

godz. 15.30
– pokaz mody sprzed lat oraz mody ekologicznej – hol szkolny,
– quiz interaktywny „Szkoła, dzielnica, okolica” – sala 103,
– prezentacja multimedialna „Spacerkiem po Częstochowie”- sala 103.

godz.15.40
Średniowieczne zawody sportowe – hol szkolny.

godz.15.50
– Koncert dla Mam – piosenki śpiewane przez uczniów kl. IA i kl. IB – hol szkolny.
– Występ koła „Młodzi artyści”; montaż słowno-muzyczny pt.„ Mama i tata w poezji i piosence” – sala 107.

godz.16.00
Wiosenny taniec kwiatów do muzyki A.Vivaldiego przygotowany przez uczniów kl. IC – hol szkolny.

godz.16.05
Pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu uczennicy klasy VI C – Zuzi Matuszczyk – hol szkolny.

godz. 16.10
Rugby tag – sala gimnastyczna.

godz.16.20
Pokaz jednostki straży pożarnej – boisko szkolne.

godz. 16.45
Występ Klubu Sportowego Capoeira Częstochowa – hol szkolny.

godz. 17.00 – 17.10
Występ Studia Tańca Step By Step Częstochowa- hol szkolny.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE godz.14.00 – 17.00

• kawiarenka pod chmurką (w ofercie ciasta domowe, kawa, herbata, napoje) – plac przed szkołą,
  • tradycyjny grill z kiełbaską – plac przed szkołą,
  • malowanie twarzy (wzory: motyle, kwiaty, serca, Spiderman, kotki, pieski, zające, tygrysy i inne),
  • warsztaty decoupage (możliwość własnoręcznego wykonania obrazka) – świetlica szkolna,
  • wystawa prac wykonanych przez uczniów,
  • wernisaż prac Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy – Gracza,
  • wyprzedaż garażowa – plac przed szkołą,
  • losowanie fantów – łącznik między szkołami,
  • punkt informacyjny dla dawców szpiku,
  • rozgrywki koła szachowego – sala 010,
  • punkt informacyjny Klubu fitness Mrs. Sporty.