210301 new friendship

W ramach współpracy międzynarodowej, nasi uczniowie wraz ze swoimi rówieśnikami z Francji, realizują projekt „A New Friendship” (Nowe przyjaźnie). Młodzież ma za zadanie wymienić informacje o sobie, swojej szkole, otoczeniu, mieście, okolicy oraz kraju ze swoimi francuskimi rówieśnikami z College Notre Dame z La Ferté Macé w regionie Normandia. Rozpoczęli tradycyjnie, wymianą ręcznie zrobionych kartek noworocznych. Mimo trudności, spowodowanych obecną sytuacją pandemiczną, uczniowie, w sposób zdalny realizują poszczególne punkty projektu, a efekty swych działań w postaci prezentacji foto i video publikują na specjalnie do tego stworzonej platformie e-Twinning. Uczniowie mają możliwość reagowania na posty oraz komentowania zamieszczonych materiałów. Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem administratorów – nauczycieli języka angielskiego (Nicolasa Durand, Agnieszki Glenc oraz Karola Opica).

2021 02 22 Twinspace1
2021 02 22 Twinspace2