Nastrój Świąt Bożego Narodzenia czuć już było w naszej szkole od kilku dni. Sale zostały pięknie udekorowane, korytarz witał bożonarodzeniowymi stroikami i przepięknymi aniołami, wreszcie odbyły się klasowe Wigilie. Przy pięknie nakrytych i przystrojonych stołach, na których pojawiły się potrawy wigilijne, zasiedli uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami. Przy wtórze kolęd łamali się opłatkiem, składając sobie życzenia.

[widgetkit id=36]

Dopełnieniem świątecznego nastroju były piękne jasełka przygotowane przez uczniów klasy Va i VIa oraz członków zespołu wokalnego pod kierunkiem pań: Agnieszki Janiszewskiej- Wypych, Violetty Strzeleckiej i Aleksandry Trąbskiej. Widzów urzekła gra młodych aktorów, stroje, dekoracja oraz wspaniałe wykonanie kolęd. Przede wszystkim jednak bożonarodzeniowa inscenizacja miała skłonić do refleksji, że chwile tych pięknych świąt powinny być czasem poświęconym rodzinie. Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor Aleksandra Nocoń złożyła uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły życzenia świąteczne.

[widgetkit id=35]