Święta to doskonała pora do rodzinnego spędzania czasu i kultywowania tradycji wielkanocnych, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły oraz ich rodziny do udziału w Rodzinnym Wielkanocnym Konkursie Plastycznym „Pisanki, kraszanki, jaja malowane”, który polega na namalowaniu, wyklejeniu, wydzierganiu, zrobieniu wielkanocnego symbolu, czyli jajka (w formie przestrzennej lub płaskiej). Pracujecie w domu, zapraszając do zabawy mamę, tatę, siostrę, babcię czy ciocię… Przygotowujecie fotorelację z prac w formie 5 zdjęć, które nadsyłacie na adres mailowy konkurswielkanoc29@op.pl.

Natomiast gotowe prace przynosicie po świętach tj. do dnia 4 kwietnia 2016 roku do pań: Katarzyny Głębiewskiej, Elżbiety Chęcińskiej lub Barbary Rek.
Serdecznie zapraszamy!

W załączniku regulamin konkursu,(plik doc lub pdf) koniecznie do niego zajrzyjcie!