200901 nowy rok szk 2020 21

200901 nowy rok szk 2020 21

Początek roku szkolnego to szczególny moment, w którym snujemy plany na przyszłość i wyznaczamy ambitne cele na czekające nas miesiące.

Wszystkim uczniom życzę, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w dążeniu do realizacji  założonych celów, w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz rozwijaniu swoich pasji. Niech Wasze spotkanie z nauką zaowocuje wieloma sukcesami.

Szczególnie ciepłe życzenia, kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom życzę, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję zawodową, osobistą i uznanie otoczenia.

Rodzicom natomiast życzę, wytrwałości  w mobilizowaniu i wspieraniu swoich dzieci oraz wiele radości z ich osiągnięć.

Całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 29 życzę dużo zdrowia.

Iwona Nędzyńska -Mól
Dyrektor Szkoły