— — — — — — — — — — — — — —

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały po nich tylko wspomnienia. Był to czas na odpoczynek, relaks, nie zabrakło też kąpieli słonecznych i spacerów po górach, ale to, co dobre szybko się kończy. Czas wyciągnąć z szafy plecaki i przywitać nowy rok szkolny. Wypoczęci i pełni zapału do pracy 1 września na boisku szkolnym uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i gronem pedagogicznym rozpoczęli nowy rok szkolny 2022/2023. Wszyscy zebrani wysłuchali przemówienia Pani Dyrektor Iwony Nędzyńskiej-Mól, która serdecznie powitała wszystkich uczniów i rodziców po wakacjach. Wszyscy minutą ciszy uczcili tragiczne wydarzenia z 1939 roku. Szczególnie ciepłe słowa Pani Dyrektor skierowała do najmłodszych uczniów, którzy dziś rozpoczęli nową przygodę w swoim życiu i pierwszy raz przekroczyli próg naszej szkoły. Mamy nadzieję, że będzie to wspaniała przygoda.  

Wszystkim uczniom życzymy zapału do pracy i samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.