Autorzy: Sylwia Jura, Barbara Marks

— — — — — — — — — — — — — —

Dnia 9 listopada 2022 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt.: „Jeż – kolczasty zwierz” zorganizowany w naszej szkole.

Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów klas I-III.

Wszystkie prace, które brały udział w konkursie wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasłużyli na wielkie uznanie i pochwałę.

Wyłonienie zwycięzców z tak licznej ilości uczestników było trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się dużą samodzielnością. Podczas oceny zwracano uwagę również na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu.

Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić laureatów w trzech grupach wiekowych.

Laureaci konkursu:

Grupa – II klasa

I miejsce – kl. II b – Oliwia Lech
II miejsce – kl. II b – Anna Kuścik
III miejsce – kl. II b – Adrian Gęsiarz
Wyróżnienie kl. II b – Natalia Książek

Grupa – III klasa

I miejsce – kl. III b – Natalia Hornik
II miejsce – kl. III a – Patryk Jabłoński
III miejsce – kl. III a – Tomasz Młynarczyk
Wyróżnienie kl. III a – Kacper Markowski

Laureaci konkursu oraz wyróżnione dzieci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Uczniowie klas pierwszych za udział w konkursie otrzymają nagrody w postaci słodyczy.

Wszystkim dzieciom oraz nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą.

Wystawa prac plastycznych stanowiła piękne tło do obchodów Dnia Jeża obchodzonego 10 listopada.