201031 geometr zwierz

201031 geometr zwierz

Konkurs matematyczno-plastyczny „Geometryczne zwierzątko” dla uczniów klas IV i V został rozstrzygnięty. Celem konkursu było rozwijanie inwencji twórczej uczniów oraz wyobraźni przestrzennej poprzez wypowiedź plastyczną – wyobraźni potrzebnej zarówno na lekcjach matematyki, jak i w życiu codziennym. Ze względu na panującą sytuację został on przeprowadzony w formie on-line. Każda praca odznaczała się ciekawą formą, techniką oraz kreatywnością. Jury w składzie: Agnieszka Kaleta, Joanna Bromek oraz Ewa Szajbel brało pod uwagę pomysłowość, zgodność z tematem i staranność wykonania pracy.

I miejsce: Piotr Wójcik kl. 4b

II miejsce: Jakub Grabowski kl. 5a

III miejsce: Leon Dućka kl. 4a

Wyróżnienie: Alicja Erdman kl. 4b

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za włożony wysiłek i trud.