180528 rugby

180528 rugby

21 maja zakończyła się czwarta – ostatnia edycja Ligi Rugby Tag, zawodów rozgrywanych na szczeblu miejskim. W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły czterokrotnie rywalizowali na parkiecie Hali ,,Polonia’’ oraz boisku CKS ,,Budowlani”. Rywalizacja była zacięta i bardzo trudna. Nie udało się pokonać trzech szkół, które na co dzień trenują tę dyscyplinę sportu, zdobywając doświadczenie na arenie ogólnopolskiej. Miejsce tuż za nimi jest dla nas satysfakcjonujące. Wywalczona czwarta lokata to wynik nie tylko waleczności i pasji, ale też radości czerpanej z aktywności ruchowej.

W tym roku szkolnym naszą reprezentowali następujący uczniowie: Amelia Brenneke, Anna Głębocka, Julia Jesionowska, Honorata Molis, Katarzyna Mońka oraz Kamil Głębocki, Mikołaj Królak, Oliwier Sadło. Drużynę prowadzi pani Iwona Górawska.