180313 sport

180313 sport

Jak co roku uczniowie naszej szkoły rywalizują w kolejnych edycjach zawodów w Rugby Tag. To wbrew pozorom bardzo bezpieczna i ciesząca się dużą popularnością szkolna odmiana rugby. W II edycji, rozgrywanej w Hali Polonia, uczniowie naszej szkoły zdobyli IV miejsce. Reprezentowali nas następujący uczniowie: Amelia Brenneke, Anna Głębocka, Honorata Molis, Katarzyna Mońka, Kamil Głębocki i Olivier Sadło.

Pragniemy także pochwalić się, że w rozgrywanych w styczniu zawodach łyżwiarskich Filip Juretko – uczeń klasy VII a, uzyskał tytuł wicemistrza Częstochowy. Ponadto szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dominika Drzazga , Anna Głębocka , Katarzyna Mońka, Antonina Gryś, Michał Flak, Antoni Juretko i Olivier Sadło.

Opiekunem obu drużyn była pani Iwona Górawska.

[widgetkit id=289]