180919 EFS logo

W roku szkolnym 2018/2019 (i na calutki następny – 2019/2020) proponujemy naszym uczniom jeszcze szerszy wachlarz zajęć pozalekcyjnych. Jest w czym wybierać, jest motywacja, by szukać w sobie talentu poligloty czy też przyszłego studenta politechniki. Oto lista:

1. Zajęcia indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym z języka angielskiego.
  2. Zajęcia indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym z języka niemieckiego.
  3. Zajęcia indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym z języka francuskiego.
  4. Zajęcia indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym z języka włoskiego.
  5. Zajęcia indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym z języka hiszpańskiego.
  6. Zajęcia indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym z języka rosyjskiego.
  7. Zajęcia indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym z matematyki.
  8. Zajęcia indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym z zakresu konstruowania robotów.
  9. Zajęcia naukowo-techniczne indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym.
  10. Zajęcia informatyczne z wykorzystaniem TIK indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym.
  11. Koło szachowe rozwijające umiejętność uczenia się indywidualizujące pracę z uczniem zdolnym.

Gwarantujemy ciekawe formy i metody prowadzenia wymienionych zajęć – to część projektu „Odkryj w sobie talent!” współfinansowanego przez UE ze środków Funduszu Społecznego, Priorytet XI. Działanie 11.1. Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego, Poddziałanie 11.1.4 Poprawa efektywności kształcenia ogólnego.

O co chodzi? O fajerwerki intelektualne – piękną, twórczą, intrygującą, o bezbolesną, bo przyjemną (to nie oksymoron!) pazerność na wiedzę!

Zdolniacho, sapere aude, czyli odważ się być mądrym, zapisz się na wybrane zajęcia!