201016 slubowanie

201016 slubowanie

14 października w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania klas pierwszych.

Ślubowanie to jedna z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter.

39 pierwszoklasistów ubranych w stroje galowe niecierpliwie oczekiwało na najważniejszy moment uroczystości - pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę. Pani dyrektor Iwona Nędzyńska-Mól nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy pasując dzieci z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i legitymację szkolną.
Niestety ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną, a także mając na uwadze dobro naszej społeczności szkolnej, uroczystość odbyła się w dwóch turach - klasa IA o godzinie 10:00, a klasa IB o godzinie 11:45 i bez udziału rodziców.
Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.
Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w gronie koleżanek, kolegów i pracowników szkoły.

Wychowawcy klas pierwszych- Sylwia Jura, Bożena Jędryszczak Charuba.

[widgetkit id=516]