komunikat

Autor: Beata Chmielarz

— — — — — — — — — — — — —

Dyrektor szkoły serdecznie zaprasza Rodziców uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w 25 sierpnia 2022 r. o godz. 16:30 w sali gimnastycznej.

Poniżej przedstawiamy proponowaną listę rzeczy dla pierwszoklasisty.

Wyprawka szkolna pierwszoklasisty w roku szkolnym 2022/2023

1. Zeszyty:
  2. zeszyt w kratkę: 16-kartkowy
  3. zeszyt w trzy linie 16-kartkowy (z kolorowymi liniami bez marginesu)
  4. Bloki:
  5. rysunkowy biały A4
  6. techniczny biały A4
  7. techniczny kolorowy A4
  8. Plastelina – 1 paczka (naturalne kolory)
  9. Wycinanka – blok z kolorowymi kartkami (naturalne kolory)
  10. Pędzel gruby i cienki
  11. Farby plakatowe (12 kolorów w kubeczkach)
  12. Kredki ołówkowe
  13. Kredki świecowe
  14. Nożyczki (małe z zaokrąglonymi czubkami; specjalne dla dzieci leworęcznych)
  15. Klej biały Magik (w sztyfcie)
  16. Tekturowa teczka A4 (podpisana)
  17. Piórnik wyposażony w 2 ołówki, pióro, pisaki w 4 kolorach (cienko piszące lub kolorowe długopisy lub cienkopisy), linijkę 20 cm, temperówkę, gumkę
  18. Kostium gimnastyczny -biały podkoszulek, ciemne spodenki, obuwie sportowe sznurowane lub z mocnymi rzepami na białych podeszwach – wszystko podpisane w worku
  19. Notesik przeznaczony na informacje
  20. Obuwie na zmianę w dużym worku (podpisane). Nie ma konieczności zakupu    dodatkowych butów na wychowanie fizyczne.

Podręczniki i ćwiczenia są bezpłatne. Dzieci otrzymają je w szkole, w pierwszym tygodniu nauki. Prosimy o obłożenie i podpisanie podręczników, ćwiczeń i zeszytów.