160513 konkurs piosenki

160513 konkurs piosenki

Już po raz siódmy Spółdzielnia Mieszkaniowa „Północ” w Częstochowie była organizatorem konkursu piosenki „Marcowe Nutki”. Soliści, duety i tercety - w sumie blisko 80 wykonawców, przekonywało jury, że to im się należą statuetki VII Konkursu Piosenki „Marcowa Nutka”. Jury miało naprawdę trudne zadanie, bo wykonania były na wysokim poziomie artystycznym.
Naszą szkołę na festiwalu reprezentowali: Julia Wolbiś z kl.IVc, Hubert Jasnos z kl.Vb, Katarzyna Pacak kl.Va, Natalia Tomzik kl.Va, Patrycja Jackowska kl.Va, Szymon Chłąd kl.Ia, Otylia Banaszkiewicz kl.IId, Julia Wójcik kl.IIc, Kinga Grudniewska kl.IId, Agata Pacak kl.IId. Nagrodę w kategorii klas IV-VI wyśpiewała Julia Wolbiś, plasując się na III miejscu. Zaśpiewała piosenkę pt. „Piosenka drewnianych lalek”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Uczniowie zostali przygotowani przez panie: Agnieszkę Janiszewską – Wypych i Monikę Itczak.
Życzymy dalszych sukcesów.